Služby / Zvířata v hotelu

Pravidla pobytu se společenskými zvířaty

Ubytování domácích společenských zvířat je povoleno pouze pokud host splní tyto podmínky:

 

- souhlasí s úhradou příplatku za zvíře dle platného ceníku (30€ / zvíře / noc) a složení kauce 100€, ze které si hotel může zadržet poplatek v případě nutnosti čištění nadměrně znečištěného zařízení (30€), výměny lůžkovin mimo běžný rytmus (5 € / sada), náhradu za poškození zařízení a pod. 

- prokáže jejich nezávadný zdravotní stav předložením veterinárního průkazu a během pobytu dodrží všechny veterinární a hygienické předpisy.

- psi musí nosit ve všech veřejných prostorách hotelu náhubek a musí být vedeny na vodítku.

- zajistí, že zvířata nesmějí odpočívat respektive ležet na lůžku nebo na ostatním zařízení, které slouží k odpočinku hosta na pokoji ani ve společných prostorách. 

- na krmení nebude používat inventář, který slouží k přípravě nebo podávání pokrmů hostům.

- zvířata nebudou obtěžovat ostatní hosty např. hlasitými zvukovými projevy

- v případě jakéhokoli poškození hotelového zařízení nebo majetku jiných hostů zvířetem je ochoten uhradit vzniklou škodu v plné výši

- V případě, že bude zvíře ponecháno na hotelovém pokoji, majitel je povinen umístit na dveře kartu informující o přítomnosti zvířete na pokoji. Karta Vám bude vydána na recepci hotelu při příjezdu.

 

Podle současných zákonů je psem (kromě vodícího psa) a jiným zvířatům vstup zakázán do těchto prostorů:

- hotelová restaurace

- balneoterapeutické a wellness prostory vč. bazénu

- zdravotnické ordinace, čekárny a jiné související prostory

V případě nerespektování pravidel je hotel oprávněn hostu další služby odepřít a jeho pobyt ukončit.

Host svým podpisem při příjezdu potvrdí, že byl s pravidly obeznámen a souhlasí s nimi. 

Ing. Koprdová Eva, Bydlisko: Levice, Ul. M.R.Štefánika 33, Termín pobytu: 11.-18.03.2018

Hodnotenie: 5

V prvom rade patrí moje obrovské poďakovanie p. riaditeľovi Ing. Širillovi a p. Mgr. Vráblovej z rezervačného odd. za ľudský prístup v núdzi a poskytnutie náhradného termínu nástupu na týždenný pobyt, keďže sme sa nevedeli s manželom zotaviť z choroby v čase zarezervovaného nástupu na pobyt. Ďakujeme za umožnenie dotovaného pobytu z EU s množstvom procedúr, ktoré nám k zdravotnému stavu prispôsobila profesionálna fizioterapeutka Janka Bangová. Dovolím si tvrdiť, že absolvovaný týždňový pobyt vo Vašom zariadení bol rehabilitačný a pomohol nám úplne zotaviť sa po mesiaci choroby. Dcérka bola s nami na rekreačnom pobyte. Tretíkrát sme navštívili Hotel Máj a môžeme len konštatovať, že každým razom sú Vaše služby dokonalejšie, prístup ku klientovi profesionálnejší a priestory vylepšenejšie. Doteraz sme Vás navštevovali v zimných mesiacoch, ale v budúcnosti sa pokúsime prísť v lete, aby sme si užili aj slnečných lúčov a prechádzok v okolí hotela a v Piešťanoch. Naša vďaka patrí aj ostatným zamestnancom ako sú ochotní a príjemní pracovníci recepcie, zdravotnícky personál, čašníčky a kuchári, chyžné, ktorí sa starajú o nerušený chod hotela a spokojnosť klientov. Môžeme Vás len chváliť, odporúčať a dávať výborné referencie. Dovidenia a tešíme sa na ďalší pobyt u Vás s príjemným personálom. Rodina Koprdová

Top
Close