Služby / Konferenční služby

Konferenční služby

Ceník konferenčních služeb v PDF ke stažení:

[Translate to cesky:] Salónik pri kaviarni

Přednáškový sál


rozměry 14 x 9 m, 25 - 80 míst dle uspořádání, v ceně je WiFi připojení na internet, promítací plátno a ozvučení

Salónek 1

Rozměry 7,5 x 6 m, kapacita do 30 osob při banketovém uspořádání. Vybavení: projekční plátno, flip chart, TV, video, CD/DVD.

Salónek Kavárna

Rozměry 3,5 x 6 m, kapacita do 12 osob při banketovém uspořádání. Vybavení: projekční plátno, flip chart

Pronájem salónků je zdarma pro hosty ubytované v hotelu. Sleva z ceny pronájmu 50% při objednání stravování a coffee breaku spolu s pronájmem.

Coffee breaky

Cena: od 1,50 € na osobu

Pro účastníky rádi připravíme občerstvení formou přestávek na kávu (tzv. coffee breaky), nebo jako permanentní samoobslužný nabídkový stůl přímo v konferenčním prostoru. Zde se účastníci sami mohou obsloužit buď během přestávky, nebo kdykoli během zasedání. Podle domluvy s objednavatelem zde můžeme připravit kávu a vodu na čaj v termoskách nebo ohřívačích nápojů, nealko nápoje, ovoce, banketové pečivo, koláče / štrúdl, pagáče, obložené chlebíčky apod. Spotřebované občerstvení dokážeme doplňovat. Cena může být ohraničena stanoveným limitem, nebo vyúčtujeme skutečné spotřebované množství.

 

Antonín Kohoutek, Bydlisko: Brno, Termín pobytu: 23.12.2017 - 2.1.2018

Hodnotenie: 5

Když si člověk zvolí za své "poutní" místo hotel Máj v Piešťanech, žije spokojený život po celý rok. To již běhom léta přebírá zrnka svého růžence a těší se, že čas plyne rychle ke dni, kdy opět zavítá mezi své milé, do svého oblíbeného doupěte v jizbičce hotelu Máj. V čem je to kouzlo lidské spokojenosti? V kráse lidských duší, jimiž jsme v Máji obklopeni. To je od děvčátek na recepci přes milé servírky, jež od zdatných kuchařů nosí samé dobroty. V druhé polovině komplexu odborně skvělá skupina zdravotníků, která usiluje o posílení zdraví svých svěřenců. V horních patrech skupina dívenek velmi pečlivě dbá o čistotu pokojů a všech prostor hotelu. Při vší té spokojenosti rádi vykročíme upravenými cestičkami obvykle kolem řeky Váh, odkud vane vánek a svoji čistotou vniká do hloubky našich plic. Ty již z počátečných dnů pročistí na celé měsíce, kdy již vdechujeme jen městské ovzduší. Rozsáhlý park je obdařen stromovím, které nejen že ovlažují okolí hotelu, ale jsou i pro radostné skotačení dětí. Na ty je pamatováno i dětským vybavením. Venkovní rej je bohatý na ptactvo - labutě, kachny - i jiné vodní tvory. To všechno co o Máji a jeho okolí popsáno, je základem pro pravidelný návrat již op dvanácté. Při návratu domů s pocitem díků všem pracovníkům hotelu.

Forgáčová, Bydlisko: Veľké Lovce, Termín pobytu: 11.-16.3.2018

Hodnotenie: 5

Dobrý deň, pred pár dňami sme ukončili svoj päťdňový pobyt u vás. Celý čas sme boli nesmierne spokojné. Cítili sme sa ako v bavlnke. S kýmkoľvek sme sa rozprávali, od hocikoho keď sme niečo potrebovali, každý nám vo všetkom vyhovel, poradil, či pomohol. Bolo to neuveriteľné či sme sa rozprávali o svojom probléme na recepcii, v jedálni s obsluhujúcim personálom, dokonca aj s požiadavkou na kuchyňu. Moja sestra má špeciálnu diétu pretože okrem mäsa a mlieka nekonzumuje ani vajíčka. Nikdy nič nerobilo problém, dokonca aj palacinky bez vajíčka, boli veľmi dobré. Kuchárom aj obsluhujúcim patrí VEĽMIVEĽMI VEĽKÁ VĎAKA. Okrem horeuvedeného personálu sme sa pravidelne stretávali aj so zdravotnými pracovníkmi u ktorých sme absolvovali jednotlivé ozdravujúce kúry. Aj oni všetci, všetci rehabilitační pracovníci boli vynikajúci. Svoju prácu odvádzali veľmi zodpovedne, odborne a tiež s dodržiavaním časového limitu. Boli sme skutočne so všetkým výsostne spokojné. Obe sme boli učiteľky a keby sme svoju spokojnosť mali klasifikovať, tak každému jednému, s kým sme sa stretli, by sme dali jednotku s mnohomnoho hviezdičkami. Svoje poďakovanie sme chceli vyjadriť ešte počas svojho pobytu u vás, ale vo voľnom čase, ak sme neboli vonku, tak sme ďakovali za to, že na izbe máme televízor a mohli sme sledovať program, ktorý nás zaujímal. Z toho dôvodu sme to nestihli. Boli sme plne zaneprázdnené procedúrami a oddychom po nich, či programom TV. EŠTE RAZ VÁM VŠETKÝM VEĽMIVEĽMI PEKNE ĎAKUJEME. G.F.

Top
Close